944 941 986Po-Pá: 8:00 - 16:30
SK
0.00 EUR 0
V košíku zatiaľ nič nemáte.
Skateshop Snowbitch - možnosti doručenia

GLS - pre SR
Poštovné je 4€ pri úhrade objednávky platobnou bránou, u objednávok nad 60€ je poštovné zadarmo. Zásielka bude doručená Obchodným balíkom GLS po SR. Od GLS dostanete SMS o prijatí, doručovanie a uloženie zásielky.

Česká pošta - pre SR
Poštovné u doručenie cez Normálny balík je 7€, u objednávok nad 80€ je poštovné zadarmo. Zásielka je spoločnosťou Českej pošty-Export SK doručovaná v popoludňajších i večerných hodinách. Táto služba je vhodná pre doručenie domov. Pred doručením vodič kontaktuje adresáta telefonicky. Príjemca si môže zistiť online predpokladaný čas doručenia na https://www.postaonline.cz/trackandtrace

PPL Súkromná adresa - pre SR
Poštovné u doručenie cez Normálny balík je 7€, u objednávok nad 80€ je poštovné zadarmo. Zásielka je spoločnosťou PPL doručovaná v popoludňajších i večerných hodinách. Táto služba je vhodná pre doručenie domov. Pred doručením vodič kontaktuje adresáta telefonicky. Príjemca si môže zistiť online predpokladaný čas doručenia na PPL.cz.


Osobný odber
Cena osobného odberu je 2€, u objednávok nad 20€ je poštovné zadarmo. Tovar si vyzdvihnete osobne v niektorej našej predajni. Po pripravení zásielky na obchode vás bude personál kontaktovať pomocou SMS.

Všetky ďalšie otázky a pripomienky môžete písať na info@snowbitch.sk alebo volajte na +421 944 941 986

Novinky čerstvé ako napadnutý sneh

Prihlásiť sa k odberu noviniek na Váš emial

Viac informácií nájdete tu.

Vernostný program

Na svoje si prídu milovníci plážovej módy a jarného počasia! Nové kúsky, ako sú šiltovky, trička či šaty, padnú vhod!!

Viac o programe