944 941 986Po-Pá: 8:00 - 16:30
SK
0.00 EUR 0
V košíku zatiaľ nič nemáte.
 
Informácie o spracovaní osobných údajov


V prípade spracovania osobných údajov, ktoré je založené na súhlase subjektov údajov pre účely zasielania obchodných oznámení a pre účely iných aktivít priameho marketingu internetového obchodníka.

1. TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCU
1.1. Správcom Vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť Destiny Distribution s.r.o, Na Roudné 80, Plzeň 301 00, IČ 252 33840, zapísaná v obchodnom registríku vedenám u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 11134 (ďalej len správca).
1.2. Kontaktné údaje správcu sú následujúce: Destiny Distribution s.r.o, Keramická 198, Třemošná 330 11, info@snowbitch.sk, telefón +421 944 941 986.
1.3. Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov. 
 
2. ZÁKONNÝ DôVOD SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
2.1 2.1. Zákonným dôvodom spracovania Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 odst. 1 písm. a) Nariadenie Európského parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (obecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).

 
3. ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
3.1. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie obchodných oznámení a činenie iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
3.2. Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.
 
4. DOBA ULOŽENIA OSOBNÝCH ÚDAJOV
4.1. Doba, po ktorú budu Vaše osobné údaje správcom uložené, je 10 rokov, najdlhšie však do odvolania Vašho súhlasu so spracovaním osobných údajov (pre tento účel spracovania).
 
5. ĎALŠÍ PRÍJEMCI OSOBNÝCH ÚDAJOV
5.1. Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budu osoby zaisťujúce marketingové služby pre správcu.
5.2. Správca nemá v úmysle predať Vaše osobné údaje do tretej zeme (do zeme mimo EU) alebo medzinárodnej organizácie.
 
6. PRÁVA SUBJEKTOV ÚDAJOV
6.1. Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu alebo zmazanie Vašich osobných údajov, poprípade obmedzenie ich spracovania, právo vzniesť námietku proti spracovaniu Vašich osobných údajov, a ďalej právo na prenositeľnosť Vašich osobných údajov.
6.2. Máte právo kdekoľvek odvolať súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov daný správci. Týmto však není dotknutá zákonnosť spracovanie Vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať emailom na adresu info@snowbitch.sk.
6.3. Pokiaľ byste sa domnieval(a), že spracovanie Vašich osobných údajov bolo porušené, či je porušováne nariadenie, máte mimo iné právo podať sťažnosť u dozorového úradu.
6.4. Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie Vašich osobných údajov není zákonným či zmluvným požiadavkom a ani není požiadavkom, ktorý je nutný k uzatvoreniu zmluvy.
 
Máte kedykoľvek právo vzniesť námietku proti spracovaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu, vrátane profilovaniu, pokiaľ sa profilovanie týka tohto priameho marketingu. Pokiaľ vznesiete námietku proti spracovaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu, nebudú už Vaše osobné údaje pre tieto účely ďalej spracovávané.
.

Novinky čerstvé ako napadnutý sneh

Prihlásiť sa k odberu noviniek na Váš emial

Viac informácií nájdete tu.

Vernostný program

Na svoje si prídu milovníci plážovej módy a jarného počasia! Nové kúsky, ako sú šiltovky, trička či šaty, padnú vhod!!

Viac o programe